Rekrutacja na studia II stopnia

Chcesz kontynuować naukę po studiach inżynierskich lub licencjackich? Pracujesz i projektujesz swoją dalszą ścieżkę zawodową? A może chcesz pogłębić wiedzę i zyskać specjalistyczne umiejętności? Rozwijaj się na studiach magisterskich na Politechnice Łódzkiej.

Atrakcyjna oferta

Politechnika Łódzka przygotowała ofertę 25 kierunków studiów, co daje 881 miejsc na studiach stacjonarnych oraz 415 na studiach niestacjonarnych. Wśród nich znalazły się propozycje dla wszechstronnych pasjonatów nauk ścisłych, a także dla tych, którzy chcą się wyspecjalizować w wąskiej dziedzinie. Na inżynierów i licencjatów czeka aż 11 kierunków studiów w języku angielskim.

Nowe kierunki studiów

• Zarządzanie produkcją - propozycja z Wydziału Organizacji i Zarządzania dla osób, które chcą nie tylko zyskać umiejętności menedżerskie, ale także połączyć je ze znajomością funkcjonowania procesów produkcyjnych.
  • Smart Manufacturing - kierunek prowadzony na Wydziale Mechanicznym i w Centrum Kształcenia MIędzynarodowego, studia nastawione na rozwijanie menadżersko-inżynierskich kompetencji XXI wieku we współpracy z partnerami biznesowymi.

Zarejestruj się w Portalu kandydata

Aby wziąć udział w rekrutacji, zarejestruj się w Portalu kandydata w terminie 1.09.2023 r. – 14.09.2023 r.

Sprawdź szczegółowy harmonogram rekrutacji.

Masz wątpliwości? Pytaj śmiało!

Jeśli masz pytania, chcesz coś wyjaśnić - zapraszamy do kontaktu.

Osobiscie: Dział Rekrutacji, ul. Radwańska 29, bud. A13, w godz. 8.00-15.00.

Telefonicznie: 42 631 20 92, 42 631 29 74.

Na czacie: w dni robocze w godzinach 11:00-13:00.

E-mail: rekrutacja@info.p.lodz.pl

Śledź nas na bieżąco w mediach społecznościowych

- Facebook,

- Instagram,